Nabídka práce > Operátor kamerového vozu

Operátor kamerového vozu

Náplň práce

Jedná se o průzkum, trasování, čištění a kamerové prohlídky kanalizace (manuální práce). Vytváření video výstupů o reálném stavu kanalizace zahrnuje ovládání speciální kamery z dodávkového vozu. Zaměření a následné zanesení dat do GIS aplikací. Práce s oborovým software, ale i běžná kancelářská práce s MS Office. Práce po celé ČR. Praxe výhodou nikoliv nutností. Sídlo firmy v Domoušicích

Požadavky

Řidičský průkaz sk. B, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, ochotu cestovat

Nabízíme

Nabízíme velice specifickou profesi s odpovídajícím platovým ohodnocením. Bližší info o naší práci na webových stránkách www.matdomousice.cz

Informace o pozici

  • MAT Domoušice s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 32000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: OSVČ
  • Místo pracoviště: celá ČR