Nabídka práce > Servisní technik vodohospodářských zařízení

Servisní technik vodohospodářských zařízení

Náplň práce

Stanete se odborníkem v oblasti nejmodernější čerpací techniky
Budete uvádět zařízení do provozu, hledat a opravovat závady i provádět pravidelný servis a samozřejmě naslouchat potřebám zákazníka
Výjezdy služebním vozem (zpravidla jednodenní) za zákazníky po ČR i SR si plánujete samostatně
Jeden den v týdnu budete trávit v krásném sídle naší firmy s přátelskou atmosférou

Požadavky

Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - podmínkou
Jiná způsobilost - pečlivost a snaha se rozvíjet a zdokonalovat v oboru
Práce s PC - aktivní

Nabízíme

oporu firmy a kolegů v tom, abyste se stal jedním z opravdových odborníků v oboru
možnost zaškolení u celosvětově uznávaných firem
pestrou práci a zároveň svobodu si čas organizovat sám
zákazníky, kteří Vás budou vítat
atmosféru české rodinné firmy a přátelské kolegy se smyslem pro humor

Další informace

sme česká rodinná obchodní firma působící v oblasti vodohospodářských zařízení. Úspěsně zastupujeme špičkové zahraniční firmy na českém a slovenském trhu na poli úpravy a dezinfekce vody, čerpadel a čerpací techniky, příslušenství potrubních řádů a detekční techniky. V mnoha oblastech jsme zavedli novinky na našem trhu dosud neznámé.

Informace o pozici

  • DISA s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Notebook, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, 13. plat, sick days
  • Místo pracoviště: Brno