Nabídka práce > Kuchař

Kuchař

Náplň práce

Příprava pokrmů ala carte

Příprava pokrmů v souladu s platnými standardy a kalkulacemi hotelu .

Racionální hospodaření se zbožím a svěřenými surovinami , minimalizace ztrát.

Péče o vhodnou estetiku pokrmů.

Udržování pořádku a hygieny na pracovišti

Pracuje rychle a efektivně, aby splnil termíny a požadavky podniku.

Požadavky

vyučení v oboru a předchozí praxí na pozici Kuchar

zkušenosti z hotelového provozu výhodou

zkušenosti ze zahraničí výhodou

zájem o gastronomii a ochotu učit se novým věcem

týmového hráčě, schopného úzkce spoluprácovat s ostatními kolegy

﹒ pozitivní a usměvavý přístup

Nabízíme

Možnost odborného růstu kurzy, profesní vzdělání, školení

Odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusy

Stravovani behem smeny zdarma

Zaměstnanecké slevy na služby hotelu

Práce v mezinárodním prostředí a přátelský mladý kolektiv

Osobní přístup zaměstnavatele ke každému zaměstnanci

Informace o pozici

  • TERRALUX s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Honour and Grace hotel