Nabídka práce > Všeobecná sestra

Všeobecná sestra

Náplň práce

poskytování zdravotních služeb cizincům v zařízení pro zajištění cizinců, ZZC Vyšní Lhoty.

Požadavky

samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti
uživatelská znalost práce s PC
trestní bezúhonnost (doloženo výpisem z rejstříku trestů)
řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

pracovní prostředí v ZZC Vyšní Lhoty
zajímavé platové ohodnocení
5 dnů indispozičního volna
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na stravování

Další informace

Požadované doklady:
strukturovaný profesní životopis
kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (úřední ověření není nutné)
Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat v termínu do 31. 1. 2023 na e-mailovou adresu personalni@zzmv.cz s předmětem „Přijímací řízení – Vyšní Lhoty“. Ostatní doklady předloží uchazeč/ka při případném ústním jednání.

Informace o pozici

  • Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: v 10. platové třídě podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platový tarif + osobní příplatek + rizikový příplatek + příplatek za směnnost + možnost odměn založených na vlastním výkonu).
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Vyšní Lhoty 234