Nabídka práce > Vykonavatel soudního exekutora

Vykonavatel soudního exekutora

Náplň práce

• provádění exekuční činnosti v terénu v rámci celé ČR
• provádění místních šetření, mobiliárních exekucí, doručování písemností
• osobní i telefonická jednání s účastníky řízení
• základní administrativní činnost a spisová agenda spojená s činností vykonavatele a zpracování získaných dat a
informací

Požadavky

• ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
• profesní (kvalifikační) zkoušku vykonavatele soudního exekutora
• řidičský průkaz sk. B
• dobrou znalost práce s PC a v kancelářských aplikacích a ochotu se v této oblasti dále učit
• znalost programu AURA výhodou
• psychickou odolnost vůči stresu a fyzickou zdatnost
• trestní a přestupkovou bezúhonnost
• dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
• pečlivost, diskrétnost, spolehlivost
• vysoké pracovní nasazení, samostatný a aktivní přístup, ale i týmového ducha, schopnost rychlého učení,
samostatného myšlení a uplatnění poznatků v praxi

Nabízíme

• odpovídající mzdové ohodnocení
• prémie neomezeně dle výkonu
• stravné
• pružnou pracovní dobu s možností výkonu práce o víkendech
• práce ve specifické oblasti
• perspektivu dlouhodobého zaměstnání
• možnost profesního rozvoje
• výborný kolektiv

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Další informace

Svůj životopis, případně motivační dopis, zašlete prosím na rihova@exekutorkladno.cz

Těším se na osobní shledání!

  • Mgr.- Andrea Říhová LL.M., soudní exekutorka, Exekutorský úřad Kladno
  • Středočeský kraj
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: 40.000 Kč - 60.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravné, odměny dle výkonnosti bez omezení
  • Vhodné pro: vykonavatele
  • Místo pracoviště: Kladno