Nabídka práce > Strážný, dozorce ve Věznici Rýnovice s náborovým příspěvkem 100 000,-Kč.

Strážný, dozorce ve Věznici Rýnovice s náborovým příspěvkem 100 000,-Kč.

Náplň práce

Služební poměr příslušníka Vězeňské služby ČR je stabilním a perspektivním zaměstnáním. Základní služební úkoly spočívají ve střežení, předvádění, eskortování a dozor nad osobami ve výkonu trestu odnětí svobody.

Požadavky

- občanství ČR
- věk nad 18 let
- bezúhonnost
- střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost

Nabízíme

- jistotu zaměstnání
- 100 000,- Kč náborový příspěvek
- služební příjem od 31 970 Kč /po zaškolení 34 800,- Kč + stabilizační příplatek
2 500,- Kč/
- příspěvek na stravu a stravování ve vlastním stravovacím zařízení
- 6 týdnů dovolené
- rekreaci v rekreačních střediscích Vězeňské služby ČR za zvýhodněné ceny
- bezplatné využití posilovny, parkování v areálu věznice
- bezúročné půjčky, dary u příležitosti životních a pracovních výročí...

Informace o pozici

  • Vězeňská služba ČR - Věznice Rýnovice
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 31 970,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Věznice Rýnovice, okr. Jablonec nad Nisou