Nabídka práce > Automechanik

Automechanik

Náplň práce

Pro naši společnost Autocentrum Dojáček, spol. s.r.o., hledáme vhodného uchazeče na pozici automechanik

Požadujeme:

- vyučení nebo praxe v oboru automechanik

- trestní bezúhonnost

- loajalitu

- flexibilitu

- ŘP. sk. B

Co vám můžeme nabídnout:

- 45.000 - 55.000,-Kč/měsíčně

- závodní stravování v areálu společnosti ZDARMA

- uvítáme pracovníky i mimo Prahu - nabízíme možnost ubytování v areálu společnosti ZDARMA

- stabilní zaměstnání

- přátelský kolektiv a příjemné prostředí

Přijímáme také zahraniční uchazeče. Nástup možný ihned.

Bližší informace poskytneme na osobním pohovoru.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zasílejte své životopisy prostřednictvím odpovědi na tento inzerát.

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Odměna: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc

Požadavky

- loajalitu

- ŘP. sk. B

Nabízíme

Informace o pozici

  • AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: CZ
  • Plat: 55000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Ubytování a závodní stravování zdarma
  • Vhodné pro: Automechanik
  • Místo pracoviště: Praha 10