Nabídka práce > Telefonický krizový intervent

Telefonický krizový intervent

Náplň práce

RIAPS Trutnov přijme do svého rozvíjejícího se týmu sociální pracovníky či jiné odborné pracovníky pro službu – telefonická krizová pomoc. Obsahem pozice je práce s klienty (po telefonu), kteří se dostali do nepříznivé sociální situace. Provoz je nepřetržitý v režimu 24/7/365, tj. je třeba počítat s prací v noci, o víkendech i svátcích. Délka jedné směny je 12 hodin.

Požadavky

Výhodou kurz krizové intervence a telefonické krizové intervence.

Nabízíme

Podmínky: odpovídající vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. či 96/2004 Sb., ev. 95/2004 Sb.
Další benefity: stravenky, podpora vzdělávání dle IVP, příspěvek na penzijní při naplnění podmínek

Platové podmínky dle 341/2017 Sb., resp. dle vzdělání a praxe 12. třída, (rozpětí tarifů cca 31 000 - 46 000), možnost osobního ohodnocení dle výsledků po 3 měsících

Další informace

Nástup možný: 2.1.2023
Práce na HPP, úvazek 1,0

Pro bližší informace kontaktujte a nabídky směřujte na: Lucie.Skalska@riaps.cz (725 720 375)

Informace o pozici

  • CDZ Riaps
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 31 880 - 46 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: CDZ Trutnov Riaps