Nabídka práce > Hledáme asistentku/ asistenta do kanceláře na 2-3 hodiny, . NERATOVICE v mezičase od 8,30 - 12 hodin

Hledáme asistentku/ asistenta do kanceláře na 2-3 hodiny, . NERATOVICE v mezičase od 8,30 - 12 hodin

Náplň práce

Hledáme asistentku/ asistenta do kanceláře na 2-3 hodiny, . NERATOVICE v mezičase od 8,30 - 12 hodin pro firmu zabývající se prodejem šperků přes E-shop.

Náplni práce bude:
- zalistování produktů na eshopy
- zasílání nabídek zákazníkům
- výpomoc s tvorbou grafiky a promo materiálu v canvě - nic komplikovaného, ale znalost tohoto programu je důležitá.
- organizace kanceláře a drobný úklid
- příprava zboží na výstavy a obchodní cesty
- komunikace s klienty - reklamace, objednávky
- výpomoc s inventurou zboží

Požadavky

Požadavky:
-preciznost, spolehlivost, přesnost, organizovanost, dochvilnost.
-příjemné vystupování,
-dobré komunikační dovednosti přes telefon, psaní emailu, jednání s klienty
- znalost práce MS office , (excel , Word, Power Point)
- ochota učit se nové věci - práce s administrativním prostředí
- znalost práce s grafickým programem canva velkou výhodou
- znalost práce administrativního prostředí SHOPTED velkou výhodou
- čistý výpis z rejstříku trestu, žádné exekuce
- preferujeme nekuřačku

Nabízíme

Práce je na DPP, ideální pro maminky na MD když jsou děti v MŠ nebo VŠ studenta, který je k dispozici v tomto časovém období. Nabízíme 150 Kč/ hodinu a získáni nových poznatků z oblasti e-commerce.

V případě zájmu o danou pozici neváhejte zaslat Váš životopis s fotkou a průvodním dopisem na info@carloromani.cz

Informace o pozici

  • Maria´s jewels s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 150 Kč/ hodinu
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: maminky na MD, studenti VŠ nebo závěrečné ročníky SŠ.
  • Místo pracoviště: Na Výsluní 1348, 277 Neratovice