Nabídka práce > Montér vzduchotechniky

Montér vzduchotechniky

Náplň práce

Specializace především na montáž průmyslové vzduchotechniky, realizace i bytových objektů.
Zakázky provádíme jak u nás v ČR, tak i v Německu.
Spolupráce s teamleaderem a ostatními parťáky (skupina 2-20 lidí).

Požadavky

Technické vzdělání od absolventů (mechanici, zámečníci..) nebo zkušenost s montážemi
VÝHODA řidičský průkaz sk. B
VÝHODA angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
Čtení výkresové dokumentace
Zdravotní způsobilost
Časová flexibilita, ochota a chuť do práce

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení až 70.000 Kč v závislosti na praxi, šikovnosti, typu úvazku a místě montáže.
Spolupráce na HPP i IČO - podle vaší chuti
Osobní ohodnocení
Možnost profesního růstu v prosperující firmě, práce v mladém a přátelském kolektivu
Kompletní zajištění potřebných školení - BOZP atd,..
Firemní pracovní oblečení
Svoz na zakázky zajištěn
Firemní akce
Nástup dle dohody

Další informace

Informace o pozici

TIBM Holding spol. s.r.o.
Třebíč

Požadované vzdělání: Odborné vyučení technického směru
Plat: až 70.000Kč /měsíc
Benefity: Bonusy, ubytování/příspěvek na ubytování, firemní akce, školení
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TIBM spol. s.r.o.,

Annemarie Zhánělová,
personální ředitel

+420 774 034 003
zhanelova.ann@gmail.com

Informace o pozici

  • TIBM Holding spol. s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: až 70.000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Třebíč