Nabídka práce > Kuchařka

Kuchařka

Náplň práce

Ředitelka 38. mateřské školy Plzeň, Spojovací 14, příspěvkové organizace vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

KUCHAŘ/KA do školní kuchyně

Požadavky

Požadavky:

praxe v oboru

výuční list nebo maturitní vysvědčení v oboru kuchař/kuchařka apod.

plná způsobilost k právním úkonům, občanská a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost

optimismus, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce, schopnost rychle se učit, vstřícnost, laskavý vztah k dětem...

Nabízíme

Co nabízíme:

nástup od 1. prosince 2022, případně po domluvě

plný úvazek

velice příjemný, pohodový a vstřícný kolektiv, kvalitní pracovní zázemí, přátelské klima školy

platové zařazení dle platných tarifních tabulek

Další informace

V případě zájmu o tuto pracovní pozici mne, prosím, kontaktujte telefonicky na čísle 724 133 687 nebo na mail: CholinskaIr@ms38.plzen-edu.cz

Informace o pozici

  • 38.mateřská škola Plzeň, příspěvková organizace
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek