Nabídka práce > Obchodní konzultant

Obchodní konzultant

Náplň práce

Co tě u nás čeká?
- On-line komunikace se širokým spektrem veřejnosti
- Získávání dat a jejich analytické zpracování
- Provádění nových klientů systémem
- Statistiky a reporty

Požadavky

Co ti nesmí chybět abys u nás zazářil?
- Zdravá míra dravosti
- Chuť se učit, rozvíjet své znalosti
- Komunikativnost a zodpovědnost na vysoké úrovni
- Umění dotahovat věci do konce

Nabízíme

S čím můžeš počítat?
- Výplata vždy včas na účtu
- Smlouva na HPP/IČO a k tomu nezastropovaný systém osobního ohodnocení
- Moderní kanceláře v centru Brna
- Přátelské a podporující prostředí
- Velké množství firemních akcí, zahraničních stáží a jiných školení a seminářů
- Cafeterie, Multisport karta, mobil a tablet i k soukromému užití bereme jako samozřejmost

Další informace

Efektivita, aplikovatelnost, profesionalita a preciznost – to jsme my Quality Research s.r.o. Soustředíme se na moderní marketing a činnosti s tím spojené.
Aktuálně rostou naše aktivity a tím pádem rosteme i my, proto máme připravené místo pro nového kolegu/kolegyni- Obchodního konzultanta pro projekt s kryptoměnami.

Máš rád/a, když věci nejsou úplně jednoduché a člověk si musí své výsledky zasloužit? Neříkáme, že je to u nás jednoduché, uspějí jen ti nejlepší, ale těch si vážíme o to více. Že o této oblasti moc nevíš? Na začátku máme intenzivní zaškolení a pokud budeš vážně chtít, uděláme z tebe profesionála v dané oblasti.

Informace o pozici

  • Quality Research s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30 000 - 50 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Olomoucká 3419/7, Brno