Nabídka práce > PROJEKTANT NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

PROJEKTANT NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Náplň práce

- prohlídky budov a účast na zaměřování, vynášení polních náčtrů
- digitalizace původních plánů budov se zapracováním zaměřeného skutečného stavu
- zpracování projektových dokumentací rekonstrukcí rodinných a bytových domů
- konzultace a korekce navrhovaných opatření s ostatními členy týmu - energetickým specialistou a vedoucím projektu
- komunikace a konzultace s klienty
- reportování vedoucímu projektu

Požadavky

- uživatelskou znalost AutoCAD, ZWCAD, nebo jiného CAD programu
- uživatelskou znalost MS Word, Excel
- alespoň základní praxe v projektování - poslední ročníky VŠ bez praxe, SŠ s praxí
- spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost

Nabízíme

- mzdu od 30 do 40 000 Kč v závislosti na zkušenosti kandidáta
- roční odměny
- stabilní zaměstnání v mladém a přátelském kolektivu
- 4 týdny dovolené + sick days
- prostor pro vlastní plánování času
- možnost růstu v rámci pozice
- možnost sebevzdělávání, školení
- služební telefon
- nástup možný ihned

Informace o pozici

  • TRIPLAN s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30 000 - 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Studenty SŠ
  • Místo pracoviště: Rudná 847/10, 703 00 Ostrava