Nabídka práce > Obchodní zástupce ve společnosti IT Valley s.r.o.

Obchodní zástupce ve společnosti IT Valley s.r.o.

Náplň práce

Co u nás získáš?

- Velmi štědré odměny ve výši 10% z obratu (běžně si u nás obchodník vydělá 75 000,-Kč měsíčně a víc)
- Práci v neustále rostoucí české IT firmě a v oboru, do kterého se snadno zamiluješ
- Zázemí silného profesionálního teamu, který tě v případě nutnosti vše potřebné doučí a vždy nabídne pomocnou ruku
- Podporu osobního rozvoje – kurzy, školení, výuka angličtiny
- Flexibilní pracovní doba
- Home Office

Požadavky

Poznáváš se v těchto bodech?

- Jsi komunikativní a baví tě každodenní kontakt s lidmi
- Znáš základy crypto odvětví a mluvíš dobře anglicky
- Umíš dotahovat věci do zdárného konce
- Máš skvělé prezentační dovednosti
- Máš zkušenosti v oboru – ideálně na obdobné pozici (není podmínkou, ale velkou výhodou)

Pak se s tebou moc rádi potkáme či už osobně v Brně alebo na video meetingu ?

Nabízíme

Další informace

Jsme silná, rostoucí IT firma, a zakládáme si na našem jedinečném IT business „DNA“, které náš žene vpřed. Aktuálně hledáme pozici zaběhnutého obchodníka s nástupem ihned kdekoli v ČR (jedná se o full remote pracovní pozici).

Jak bude probíhat výběrko?
Pošli nám svoje CV nebo odkaz na LinkedIn. V prvním kole se potkáš se šéfem moravské pobočky Ing. Petrem Haškem (tel.: 775 426 555). Když projdeš prvním kolem výběrového řízení bude tě čekat pohovor s TOP managementem společnosti. Preferujeme osobní setkání, ale pokud to nepůjde jinak, můžeme si dát virtuální kávu přes Teams nebo Google Meet.

Informace o pozici

  • IT Valley s.r.o
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český jazyk, Anglický jazyk, Slovenský jazyk
  • Plat: běžně si u nás obchodník vydělá 75 000,-Kč měsíčně a víc
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Home Office, flexibilní pracovní doba
  • Vhodné pro: zkušené obchodníky
  • Místo pracoviště: kdekoli v ČR