Nabídka práce > CNC obráběč kovů

CNC obráběč kovů

Náplň práce

Po zaškolení obrábění na klasických (konvenčních) nebo CNC strojích dle zadaného výkresu a parametrů
Výroba kusových a malosériových dílů z různých materiálů
Logicky přemýšlet při výrobě daných dílů

Požadavky

Vyučen v oboru. Požadavek lze nahradit praxí v oboru obrábění
Zdravotní omezení není překážkou, osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ, ČID)
Vhodné pro ženy i muže
Logické myšlení
Přesnost, trpělivost a odpovědnost
Chuť učit se nové věci s otevřenou myslí

Nabízíme

práci v 100% české společnosti s celosvětovou působností
práci v dynamicky se rozvíjející firmě v super kolektivu se super šefy
velký prostor pro seberealizaci
profesní i jazykové vzdělávání
prostor pro uplatnění znalostí a dovedností s možností dalšího rozvoje
firemní společenské akce
příspěvek na dopravu
prémie za pracovní jubilea
stravenky
bonusy dle výkonu
vhodné i pro ženy
práce na dvě směny

Další informace

Děláme skutečné řemeslo na klasických a CNC strojích (kusová a malosériová výroba)
Nebudete součástí obrovského anonymního kolektivu bez možnosti seberealizace
Možnost uplatnění individuálních schopností a znalostí
Práce na nejmodernějším zařízení MAZAK, STYLE CNC Osobní přístup k zaměstnancům a jejich potřebám
Tradiční česká firma s 20ti letou historií
Rosteme, inovujeme a stavíme firmu na dalších 100 let

Informace o pozici

  • Kovo Produkt
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: Od 37 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kladruby u Stříbra