Nabídka práce > Prodavač/ka

Prodavač/ka

Náplň práce

Do prodejny Relay v centru Prahy 5 zabývající se hlavně prodejem tabáku a tiskovin, obsluhy terminálu Sazka, výdeje a příjmu zásilek hledáme spolehlivé, komunikativní a flexibilní kolegy/ně.

Jedná se o 2 směnný provoz (ranní - odpolední)

Hlavní náplň práce:
Obsluha a vstřícná komunikace se zákazníky
Aktivní prodej a poradenství
Obsluha terminálu Sazka
Výdej a příjem zásilek

Požadavky

Věk min. 18 let, bez zdravotního omezení
Dobrá znalost ČJ, znalost jiného jazyka, zejm. AJ nebo RJ výhodou
Baví Vás komunikace s lidmi
Hledáte HPP nebo dlouhodobou brigádu

Nabízíme

Nabízíme:
Moderní, příjemné prostředí v centru Prahy 5
Příjemnou atmosféru
Odborné zaškolení
Hodinovou mzdu 120,- Kč po zkušební době 130,- Kč netto
Pracovní smlouvu (min. 40 hodin týdně)
Pracovní dobu odpolední směny 14:15 - 23:30 - 4/2 ( 4 dny práce/2 dny volno)
Nástup ihned (listopad/prosinec 2022)

Informace o pozici

  • Barbora Podholová
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: ČJ
  • Plat: 120,- KČ/HOD po uplynutí zkušební doby 130,-KČ/HOD NETTO
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy, studenty VŠ, zkušené i nezkušené obchodníky, prodavače s praxí v trafice
  • Místo pracoviště: Praha 5