Nabídka práce > Specialista/tka PR / Marketing

Specialista/tka PR / Marketing

Náplň práce

- tvorbu obsahu pro sociální sítě a jejich správu (Facebook, Instagram, YouTube)
- podílení se na přípravě propagačních materiálů, tvorbu newsletteru
- offline - tvorba kampaní
- komunikace s novináři, aktivní udržování stávajících vztahů, navazování nových
- práce na ŽL

Požadavky

- účastnit se osobně důležitých porad a všech realizovaných akcí
- vynikající znalost českého jazyka s citem pro stylistiku – výborný psaný projev
- znalost anglického jazyka - minimální úroveň B2
- samostatnost, organizační a komunikační schopnosti i schopnost pracovat v týmu
- převzetí odpovědnosti za odvedenou práci

Nabízíme

- práce v zaběhnuté značce
- kreativní kolektiv
- dynamickou spolupráci
- příjemné pracovní prostředí
- flexibilní pracovní dobu
- možnost práce z domova

Další informace

Výhodou:
znalost Olomouce a okolí
zájem o obor – kulturu
komunikativnost
kreativita

Své životopisy a motivační dopis zašlete na e-mail: info@baroknislavnosti.cz nejpozději do 30.11.2022

Vybraní žadatelé splňující předpoklady budou pozváni na pohovor.

Informace o pozici

  • Olomoucké barokní slavnosti, z.s.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: U Husova sboru 538, Olomouc