Nabídka práce > produkční / dramaturg

produkční / dramaturg

Náplň práce

Rámcová pracovní náplň:

• aktivní nabídka komerčních pronájmů a služeb + doprovodných programů (například speciálních prohlídek Vyšehradu)
• zajištění svatebních obřadů na Vyšehradě
• administrace akcí (smluvní zajištění, objednávky, podklady pro fakturaci)
• administrace profilů na webech s nabídkou pro realizaci firemních akcí
• propagace a marketing – spolupráce s partnery NKP Vyšehrad
• pomoc s organizací akcí v areálu NKP Vyšehrad (historické, kulturní a společenské akce)
• pomoc s organizací edukačních programů a programů pro rodiny s dětmi
• provozní příprava prostor pro program, výkonná produkce
• programová náplň Vyšehradu (živé umění, výstavy)

Požadavky

alespoň SŠ vzdělání, základní zkušenosti s produkcí, spolehlivost, dochvilnost, smysl pro odpovědnost, odolnost proti stresu

Nabízíme

Co nabízíme:
• Plný pracovní úvazek, zařazení do 9. platové třídy, volná pracovní doba
• Mimořádné odměny (2x ročně), stravenky 140 Kč + další benefity
• 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day
• Pestrá pracovní náplň s důrazem na vlastní iniciativu, kreativitu a týmovou práci
• Jedinečné pracovní prostředí a skvělý pracovní kolektiv
• Nástup možný 1.1. 2023

Další informace

Strukturované životopisy s krátkým motivačním dopisem prosím zasílejte na email kolenova@praha-vysehrad.cz do 30.11. 2022

Informace o pozici

  • Národní kulturní památka Vyšehrad
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina středně pokročilý
  • Plat: zařazení do 9. platové třídy pro pracovníky v rozmezí 21710 Kč - 31820 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Mimořádné odměny (2x ročně), stravenky 140 Kč + další benefity, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day
  • Vhodné pro: vstřícného aktivního kolegu/kolegyni, který rád komunikuje s lidmi, má alespoň základní zkušenost s produkcí akcí a otevřenou mysl. Akce pro klienty zorganizuje od A do Z a přivítá, že nesedí celý den jen v kanceláři a práci v malém kolektivu přátels
  • Místo pracoviště: Areál Národní kulturní památky Vyšehrad - Staré purkrabství