Nabídka práce > Office managerka / asistentka v advokátní kanceláři

Office managerka / asistentka v advokátní kanceláři

Náplň práce

Malá advokátní kancelář v centru Prahy přijme office managerku/asistentku. Náplní práce je zajištění chodu kanceláře, péče o klienty, správa zasedací místnosti, vyřizování a evidence příchozí a odchozí pošty, práce s datovými zprávami, vyřizování telefonních hovorů, práce s interním právním systémem, úprava dokumentů, evidence došlých faktur, vystavování faktur, administrativní podpora advokátů.

Nástup možný ihned.

Požadavky

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- uživatelská znalost MS Office
- uživatelská znalost MS Outlook
- psaní všemi deseti
- práce na internetu
- zodpovědný přístup a pracovitost
- pečlivost a samostatnost
- schopnost rychle se učit
- schopnost pracovat pod tlakem
- příjemné vystupování
- předchozí praxe v advokátní kanceláři výhodou
- komunikativní znalost Aj výhodou, znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího nutností,
- zkušenost s datovými schránkami, beck-online a právními systémy výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv v centru Prahy
- nové zkušenosti
- různorodá pracovní náplň
- stabilní zázemí
- práce na HPP

Další informace

pracovní doba:
Po-Čt: 8:30-17:00
Pá: 8:30-15:00

Informace o pozici

  • Advokátní kancelář Ostrčil a Veber
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština, angličtina (na komunikativní úrovni)
  • Plat: 30.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 1