Nabídka práce > Příslušník Vězeňské služby na oddělení vězeňské stráže ve Vazební věznici Litoměřice

Příslušník Vězeňské služby na oddělení vězeňské stráže ve Vazební věznici Litoměřice

Náplň práce

Vaše úkoly budou spočívat především v zajišťování bezpečnosti ve věznici, střežení a eskortování vězněných osob.

Požadavky

Příslušníkem v této pozici se může stát občan České republiky – minimální vzdělání s vyučením nebo s maturitní zkouškou, fyzicky zdatný, psychicky odolný, s dobrým zdravotním stavem a trestně bezúhonný. Že nemáte předchozí praxi vůbec nevadí.

Nabízíme

Naučíme Vás vše potřebné – sebeobranu, předpisy, psychologii, také střelbu i vše o zbraních.
 nástupní služební příjem 28.320 Kč, po absolvování základní odborné přípravy platový postup, cca 6 měsíců,
 služba 37,5 hod. týdně, 30 dní dovolené více času na rodinu, rekreaci a koníčky,
+ benefity

Informace o pozici

  • Vazební věznice Litoměřice
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 28.320 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 150.000,-Kč, podnikové stravování a kantýna přímo ve věznici, dobře vybavená posilovna, tělocvična pro kolektivní sporty, příspěvek na rekreaci, sport a další benefity ve výši 12.000 Kč, bezúročné půjčky, možnost rekreace
  • Vhodné pro: muže, i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Litoměřice