Nabídka práce > Radiologický asistent

Radiologický asistent

Náplň práce

Zaměstnání na základě dohody konané mimo pracovní poměr (DPP, DPČ)

Nabízíme:
 mzdové ohodnocení – odměna z dohody 400 Kč / hod,
 pracovní doba 5 hodin týdně, případně dle možností zaměstnance,
 k dispozici vybavená radiologická ordinace
Požadujeme:
 minimální vzdělání střední s maturitní zkouškou,
 specializovaná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb., nařízení vlády č. 31/2010 Sb. o oborech specializačního vzdělávání a označení odbornosti zdravotnických pracovníků se specializovanou způsobilostí, vyhlášky č. 55/2011 Sb. o činnostech zdravotnických pracovníků, k výkonu povolání zdravotnického pracovníka,
 bezúhonnost, osobnostní způsobilost, dobrý zdravotní stav, praxe výhodou,
Pozice je vhodná i pro matky na rodičovské dovolené, zájemce v důchodu. Pokud Vás naše nabídka oslovila, budeme se těšit na Váš kontakt s personálním oddělením. Zároveň budeme rádi za šíření naší nabídky mezi další Vaše kolegy a kolegyně.
Kontakt: Bc. Zuzana Stehlíková, Mgr. Eva Vojáčková Jarešová

Informace o pozici

  • Vazební věznice Litoměřice
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: zaměstnané zkušené asistenty, pracovníky na MD/RD
  • Místo pracoviště: Litoměřice