Nabídka práce > Obchodník

Obchodník

Náplň práce

Náplň práce spočívá v obchodní činnosti, zprostředkování investice v konzervativní oblasti pozemků.

Požadavky

Pozice je vhodná zejména pro komunikativní jedince, domluvíme se ať už jste ostřílení obchodníci s portfoliem klientů, nebo začínáte kariéru a nebojíte se vystoupit z komfortní zóny.

Nabízíme

Nadstandardní provizní systém, možnost fixní mzdy a firemní vozy prémiových značek. Podpora backoffice při zasmluvnění, fakturaci. Se vším Vám pomůže zkušený manažer, který Vás bude mít na starosti, výše výdělku záleží jen na Vaší aktivitě a je zde otevřená možnost karierního postupu a pasivního příjmu.

Informace o pozici

  • Obchodník
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance, Obchod a prodej, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 50 000 - 100 000 Kč (první 2 měsíce 25 000 Kč fix + provize)
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: absolventy i zkušené profesionály
  • Místo pracoviště: Olomoucká 1292