Nabídka práce > pracovník v sociálních službách /pečovatelka

pracovník v sociálních službách /pečovatelka

Náplň práce

Jsme domov pro seniory. Práce spočívá v přímé péči o věkem pokročilé osoby - konkrétně v podpoře a pomoci v oblastech péče o vlastní osobu, stravování, kontaktu se společenským prostředím, a dalších.

Požadavky

Schopnost pracovat v týmu, laskavý přístup k věkem pokročilým lidem, úcta k duchovním hodnotám. Kurz pracovníka v soc. službách nebo ošetřovatelský kurz je vítán, není však podmínkou! Lze jej doplnit při zaměstnání.

Nabízíme

Nabízíme kvalitní vybavení pracoviště, příjemný kolektiv a rodinnou atmosféru. V domově pečujeme o 17 obyvatel. Jsme DOMOV nikoli zařízení nebo ústav. Domov se nachází v malebném prostředí uprostřed lesoparku.
Nabízíme možnost stravování z kuchyně Domova, týden dovolené navíc, hrazené vzdělávání.

Další informace

Výběrové řízení probíhá v několika krocích:
1) zaslání životopisu a motivačního dopisu mailem.
2) vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu setkání.
3) nabídka zkušebního dne.
4) výběr konkrétního zaměstnance.

Informace o pozici

  • ČKCH Charitní domov Mendryka
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 23.000 - 27.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravování v místě pracoviště, týden dovolené navíc, hrazené vzdělávání
  • Vhodné pro: zdravé osoby, absolventy
  • Místo pracoviště: Mendryka 1