Nabídka práce > Řidič os. auta sk. B

Řidič os. auta sk. B

Náplň práce

Hledáme řidiče sk. B

Jsme mladá velmi rychle se rozvíjející firma, která do svého týmu hledá nové kolegy na pozici Řidič sk. B. Rozvážíme balíčky v osobních autech po celé České republice. Pokud jsi komunikativní, pečlivý, důsledný, dochvilný, flexibilní a akční, pak hledáme právě tebe! Požadujeme min. SŠ, čistý trestní rejstřík. Základy AJ výhodou?

Nabízíme 26.000,-Kč čistého, služební auto domů, služební telefon, příplatky za soboty + měsíční bonusy za skvělé výkony!
Telefon: 608 527 822

Nabízíme

Informace o pozici

  • BeThe1 s.r.o. - služba Náš kurýr
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Český jazyk- výborný, AJ - výhodou
  • Plat: 26000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: služební auto domů, služební telefon, příplatky za soboty a svátky, zaměstnanecké bonusy
  • Místo pracoviště: Jihlava