Nabídka práce > Vrchní sestra

Vrchní sestra

Náplň práce

vedení zdravotního úseku
vedení zdravotnické agendy
vykazování výkonů pro zdravotní pojišťovny
práce v jednosměnném provozu - 40 hod/týdně

Požadavky

vzdělání v oboru všeobecná sestra + specializace nebo VŠ
organizační schopnosti, komunikativnost, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou
pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a empatii
přirozená autorita, schopnost řešení konfliktů
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
práce s dokumentací klienta v IS Cygnus 2 - výhodou
řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

pracovní poměr s odpovídajícím finančním ohodnocením
5 týdnů dovolené, závodní stravování
podpora dalšího profesního rozvoje
zaměstnanecké benefity
příjemné pracovní prostředí
rozmanitá práce

Další informace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete životopis do konce prosince na e-mail: jana.berkova@almed.cz
Pro podrobnější informace volejte: 778 488 802

Informace o pozici

  • SANATORIUM TOPAS s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: SANATORIUM TOPAS s.r.o., Chrastěšovská 862, 763 12 Vizovice