Nabídka práce > Obchodní zástupce Severní Čechy

Obchodní zástupce Severní Čechy

Náplň práce

Jsme AKCENTA CZ - Specialista na devizové operace
Úzce se specializujeme na směnu měn, zahraniční platby a zajišťovací obchody pro klienty z řad firem a institucí. Máme za sebou více než 20 let zkušeností s poskytováním finančních služeb na českém i evropském trhu, kde obsluhujeme přes 46 000 klientů. AKCENTA CZ je od roku 2021 členem skupiny Raiffeisen Bank International.
Pracovní náplň
Akvizice nových klientů
Budování dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty
Aktivní práce s klientským portfoliem (správa a jeho další rozvoj, Cross-selling)
Spoluúčast na obchodování

Požadavky

Jaké jsou předpoklady úspěšné spolupráce
SŠ/VŠ vzdělání (v případě SŠ ideálně min. 1 rok praxe ve finanční sféře)
Prokazatelné obchodní výsledky a zkušenosti v oblastech působení společnosti
Reprezentativní vystupování, vzhled a výborné komunikační schopnosti
Vysoká orientace na výsledky
Spolehlivost, odpovědnost a samostatnost
Vlastní ŽL, automobil, notebook

Nabízíme

Co Vám nabízíme
Maximální odbornou pomoc v rámci Vaší adaptace
Atraktivní provizní systém, který přímo ovlivňujete svým výkonem
Mimořádnou finanční podporu za výkony v prvních měsících spolupráce
V případě úspěšného zaškolení možnost převzetí klientského portfolia
Společenskou vážnost a prestiž

Informace o pozici

  • Akcenta CZ a.s.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL