Nabídka práce > Projektový/á administrátor/ka - vzdělávání

Projektový/á administrátor/ka - vzdělávání

Náplň práce

Hledáme administrátora/administrátorku vzdělávacího projektu do škol.
Samostatná práce z domova.
Komunikace se školami a lektory, organizace seminářů, administrativní podpora projektu, monitoring nákladů

Požadavky

Angličtina, plynulé porozumění textu a řeči.
Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost.
Dobrá znalost nástrojů MS Office podmínkou (včetně MS Teams, PPT, sdílení dokumentů...)
Znalost Salesforce (nebo jiného CRM programu) velkou výhodou.

Nabízíme

100% home-office, komunikaci jen online.
Dospělý přístup a důvěru.
Jistou časovou flexibilitu.

Další informace

JA Czech je obecně prospěšná vzdělávací organizace založená Tomášem Baťou, která již od roku 1992 realizuje na českých školách ucelenou koncepci nadstandardního vzdělávání. Formuje podnikatelské myšlení a finanční gramotnost mladých lidí, propojuje je s lidmi z praxe a pomáhá nastartovat jejich úspěšnou profesní kariéru.

Informace o pozici

  • Junior Achievement, o.p.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Komunikativní angličtina (minimálně B2)
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Flexibilní pracovní doba, home-office
  • Vhodné pro: Studující, lidé na mateřské
  • Místo pracoviště: Práce z domova