Nabídka práce > Řidič chladírenské dodávky sk. B

Řidič chladírenské dodávky sk. B

Náplň práce

Rozvoz čerstvého zboží, ovoce a zeleniny. Chladírenské dodávky s klimatizací, nelze používat pro soukromé cesty domů. Každé 2. roky obnovujeme vozový park. Práce ranní směny, od pondělí do pátku cca od 5:00 dle rozvozového plánu, sídlo firmy sklad areál Eurologis, Hradec Králové-Březhrad.

Požadavky

Přijmeme spolehlivé, pracovité řidiče. Podmínka čistý trestní rejstřík, zkušenosti s řízením dodávky min. 2. roky, pojištění pro odpovědnost s řízením dodávky při výkonu povolání, slušné vystupování, pracovitost a ochota.

Nabízíme

Trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou. Mzdu 130,- hod. čistého ve zkušební době, po jejím skončení zvýšení na 150,- hod. čistého.

Informace o pozici

  • Ekofarma Rohoznice s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Česky plynule, slovem i písmem
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Čerstvé ovoce, zelenina, maso, uzeniny za velkoobchodní ceny.
  • Vhodné pro: Flexibilní mladší řidiče se zkušeností s řízením dodávky.
  • Místo pracoviště: Hradec Králové - Březhrad Březhradská 148 Eurologis center