Nabídka práce > Pečující osoba/chůva v jeslích

Pečující osoba/chůva v jeslích

Náplň práce

Péče o děti v dětské skupině - malý koletiv ve věku 1-4 roky v Praze Podolí.

Požadavky

Nadšení pro práci s dětmi

Respektující přístup a komunikaci

Odpovědnost, trpělivost, pečlivost

Zájem o další rozvíjení se v oboru

Proaktivní přístup k přípravě aktivit s dětmi

Nabízíme

Stabilní zázemí organizace s mnohaletou zkušeností

Přátelský kolektiv

Stravování zdarma

Osobní ohodnocení v případě proaktivního přístupu

Hrazené další vzdělávání v oboru

Nástup možný ihned na DPP, nástup na HPP prosinec 2022

Informace o pozici

  • Family and Job, z.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: 26000-30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravování, 5 týdnů dovolené, hrazené další vzdělávání v oboru, stravenkový paušál, osobní ohodnocení
  • Vhodné pro: absolventy, zkušené pečující osoby, maminky na rodičovské dovolené - všichni kdo umí práci s dětmi
  • Místo pracoviště: Na Podkovce 205/20