Nabídka práce > Pomocný střešní technik a nebo i pracovník s praxí v oboru klempíř, pokrývač, tesař.

Pomocný střešní technik a nebo i pracovník s praxí v oboru klempíř, pokrývač, tesař.

Náplň práce

Práce na realizaci střech a podobných projektů.

Požadavky

ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ sk. B nutný.
Ochota pracovat - hlavní podmínkou.
Zkušenosti s prací ve výškách výhodou.
Zkušenost s pokládkou lehkých střešních krytin výhodou, ne podmínkou.

Samostatnost.
Spolehlivost,
Pečlivost
Ochotu pracovat v týmu.
Schopnost učit se novému.
Časovou flexibilitu.

Nabízíme

Možnost dlouhodobé spolupráce, školení, řemeslná praxe.
Kariérní postup.
Firemní benefity.

Informace o pozici

  • Střechaservis
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Stavebnictví a reality, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Dlouhodobá spolupráce případně možná.
  • Vhodné pro: OSVČ, důchodci i absolventi
  • Místo pracoviště: Středočeský kraj