Nabídka práce > Obchodní zástupce pro region ČR a SR

Obchodní zástupce pro region ČR a SR

Náplň práce

Hledáme obchodního zástupce pro region ČR a SR. Naše firma NAREX Bystřice s.r.o. vyrábí ruční nástroje pro truhláře, např. dláta, šroubováky. Vaší pracovní náplní bude komunikace s obchodními řetězci, velkoobchody a maloobchody.

Požadavky

Požadujeme komunikativnost, aktivní přístup, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B podmínkou. Znalost anglického jazyka a zkušenosti v obchodě jsou vítány.

Nabízíme

Nabízíme volnou pracovní dobu, smlouvu na dobu neurčitou, 25 dnů dovolené, zaměstnání ve stabilní firmě se 100 letou tradicí.

Informace o pozici

  • NAREX Bystřice s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: angličtina vítána
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: volná pracovní doba, 25 dnů dovolené, smlouva na dobu neurčitou, stabilní zaměstnavatel
  • Vhodné pro: znalosti z obchodu vítány
  • Místo pracoviště: Bystřice u Benešova