Nabídka práce > Erasmus+ placená stáž v Mnichově

Erasmus+ placená stáž v Mnichově

Náplň práce

Jestli chceš využít teoretické poznatky z oblasti HR, marketingu, business developmentu a projektového managementu v praxi, neváhej a pojď do ASCARI!

Naše pobočka v Mnichově pro tebe bude skvělou volbou, pokud chceš aktivně začít používat němčinu a zároveň tvé jazykové schopnosti nyní odpovídají minimálně úrovni B2. V našem dynamickém kolektivu budeš mít dostatek prostoru na seberealizaci i rozvoj.

Tvojí úlohou bude:
• pracovat na přidělených úkolech/projektech v týmu,
• přicházet s návrhy dalšího postupu,
• reportovat výsledky,
• organizovat projekty,
• komunikovat s klienty,
• podílet se na průzkumech trhu a jiné.

Nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout?
• flexibilní pracovní čas – je na tobě, zda si přivstaneš a přijdeš už v 7:30 nebo si dopřeješ odpočinek a začneš až v 10:00!
• kolektiv lidí, na které se můžeš kdykoliv obrátit
• vlastní notebook a telefon pro pracovní účely
• mimo získaný grant Erasmus+ Tě podpoříme částkou 400€ měsíčně
• moderní kanceláře
• možnost získat praktické zkušenosti a prohloubit vědomosti získané během studia
• možnost výběru trvání stáže – 3 měsíce a více
• spolupráce s lidmi z různých koutů světa

Další informace

Pokud Tě naše nabídka oslovila, zašli nám svůj životopis a využij příležitost nabrat cenné zkušenosti v jedné z najúspěšnějších personálních agentur v České republice.

Těšíme se na tebe!

Informace o pozici

  • ASCARI s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Administrativa, Management, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované jazyky: NJ - B2
  • Plat: 400€
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty
  • Místo pracoviště: Mnichov