Nabídka práce > Samostatný referent

Samostatný referent

Náplň práce

• příprava podkladů pro právní vymáhání pohledávek
• zpracování insolvenční agendy, vedení spisů
• jednání s věřiteli, klienty, dlužníky
• vyřizování korespondence, komunikace s klienty, úřady, soudy a insolvenčními správci
• další dle potřeby

Požadavky

• ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, případě Bc.
• vysoké pracovní nasazení a flexibilitu,
• samostatnost, komunikativnost
• schopnost logického a analytického myšlení
• důslednost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu
• znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

• zajímavou práci v oblasti finančních služeb
• dobré pracovní podmínky
• odpovídající finanční ohodnocení
• možnost seberealizace, profesního rozvoje a vzdělávání
• zaměstnanecký pracovní poměr na plný úvazek

Další informace

• Požadované vzdělání: Středoškolské, bakalářské
• Benefity: příspěvek na stravování/příspěvek na dovolenou
• Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
• Délka pracovního poměru: doba určitá rok, poté doba neurčitá
• Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
• Nástup možný ihned
• Pozice je vhodná i pro absolventy

Informace o pozici

  • REUNION Europe s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Právní služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Pražákova 1008/69, 63900 Brno, Štýřice