Nabídka práce > Odborný pracovník do kompletační dílny

Odborný pracovník do kompletační dílny

Náplň práce

Jsme menší výrobní firma s bohatou historií a vlastním neustále se vyvíjejícím designovým produktovým portfoliem z Brna. Posledních 15 let vyrábíme hlavně přípojné panely do stolů, různé interiérové prvky související s konektivitou a nabíjením. Zároveň intenzivně pracujeme na unikátním systému chytré kanceláře (snímání prostor, rezervací stolů a zasedaček) s vlastními hardwarovými prvky.

Do našeho výrobního týmu hledáme nové pracovníky s primárním zaměřením na montážní a kompletační činnost a další aktivity prováděné v kompletační dílně i mimo ni.

Co vás čeká?
• Montážní a kompletační práce
• Kontrola kvality
• Drobné elektro práce (pájení a zapojování základní elektroinstalace 230V v produktech)
• Evidence materiálu
• Občasné řízení výhodou

Požadavky

Co budeme rádi, když budete umět, nebos tím mít zkušenost
• Řízení automobilu
• Dřívější práce s elektrem
• Dřívější práce v montáži drobných dílů
• Zkušenost s kontrolou kvality, nejlépe lakované díly
• Samostatná práce podle zadaných priorit a úkolů
• Rychlé učení se novým postupům
• Přátelský přístup k ostatním pracovníkům

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout
• Zázemí zavedené, ale stále malé a flexibilní společnosti
• Práci v přátelském prostředí
• Možnost vytvářet zajímavé produkty používané po celém světě
• 21 dní dovolené
• 3 dny Sickday
• Možnost zvýhodněného mobilního tarifu

Další informace

Nemáme manýry velkých firem, neumíme sice nabídnou tolik super cool benefitů, ale respektujeme se navzájem a máme slušné kafe. Držíme se pravidla minimální administrativní zátěže, bez zbytečných tabulek a dlouhých porad.
Pokud Vás nabídka zaujala, tak přesně Vy můžete být tím pravým kandidátem pro nás. A my pravou firmou pro Vás.
Při zájmu pište na
• Filip Hutečka
• filip.hutecka@panconnect.eu

Informace o pozici

  • PANCONNECT s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 27.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 21 dní dovolené • 3 dny Sickday • Možnost zvýhodněného mobilního tarifu
  • Vhodné pro: všechny
  • Místo pracoviště: Olomoucká