Nabídka práce > Obchodní zástupce ve stavebnictví

Obchodní zástupce ve stavebnictví

Náplň práce

Hledáme aktivního, samostatného obchodního zástupce pro region HRADEC KRÁLOVÉ, PARDUBICE, LIBEREC, prodej střešních krytin. Perspektivu dlouhodobé práce, možnost se podílet na budování mezinárodního obchodu, máme kvalitní produkty a chceme dát najevo lidem v České republice, že to co vyrábíme a dodáváme umíme nejlépe na trhu. Co bude Vašim úkolem? Získávání nových zákazníků, rozvíjet dobré jméno společnosti, zajišťovat bezproblémový chod ve svěřených regionech.

Požadavky

Co požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání (Technického směru výhodou)
Praxe v obchodní činnosti je výhodou
Příjemné vystupování, komunikativnost, technické myšlení, samostatnost, schopnost organizovat si práci.
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

Perspektivu dlouhodobé práce, možnost se podílet na budování mezinárodního obchodu, máme kvalitní produkty a chceme dát najevo lidem v České republice, že to co vyrábíme a dodáváme umíme nejlépe na trhu. Co bude Vašim úkolem? Získávání nových zákazníků, rozvíjet dobré jméno společnosti, zajišťovat bezproblémový chod ve svěřených regionech.

Další informace

Pro více informací kontaktujte na telefonním čísle: +420 773 048191 nebo zašlete životopis na email: stanislav.bardon@hornval.eu

Informace o pozici

  • HORNVAL
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Hrádec Králové, Pardubice, Liberec