Nabídka práce > REFERENT/KA PRODEJE cestovní kanceláře SUPERZAJEZDY.CZ

REFERENT/KA PRODEJE cestovní kanceláře SUPERZAJEZDY.CZ

Náplň práce

Cestovní kancelář a agentura SUPERZAJEZDY.CZ je jedním z předních prodejců zájezdů. Nabízíme práci v mladém kolektivu moderní a dynamicky se rozvíjející společnosti. Na trhu působíme již více než 20 let a máme rádi neformální přátelské prostředí.

Kanceláře a prodejnu máme v Praze 3 na Floře (ul. Chrudimská), pár kroků od metra. Zajišťujeme kompletní služby - prodej zájezdů od stovek českých, německých, rakouských, slovenských i polských cestovních kanceláří, dále prodej doplňkových služeb (letenek, samostatného ubytování, pojištění, pronájem aut po celém světě). V neposlední řadě vytváříme individuální pobytové i poznávací zájezdy na přání.

Děláme to, co nás baví. Pomáháme klientům plnit jejich sny a přání. Přidejte se k nám a splňte si i Váš sen. Objednávek od klientů máme více, než stačíme zpracovat. Stále rosteme. A proto hledáme i Vás. Staňte se součástí našeho týmu talentovaných a pracovitých lidí v moderní a dynamicky se rozvíjející společnosti.
Staňte se REFERENTKOU/REFERENTEM prodeje zájezdů v cestovní kanceláři SUPERZAJEZDY.CZ

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?
Osobní a telefonický kontakt s klienty - prodej atraktivních zahraničních a tuzemských zájezdů a dalších služeb cestovního ruchu
Provádění rezervací zájezdů a služeb v interních rezervačních systémech
Příprava, organizace a odbavení klientů
Komunikace s našimi partnery

Požadavky

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
komunikační schopnosti, příjemné profesionální vystupování, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
aktivní přístup k zákazníkovi
uživatelská znalost PC
minimálně SŠ vzdělání
perfektní znalost ČJ
alespoň základní znalost anglického nebo německého jazyka
zájem o cestovní ruch

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍME?
Především práci, která Vás bude bavit.
Práci, do které se budete každé ráno těšit.
Kolegy, kteří se budou těšit na Vás.
A samozřejmě i odpovídající a motivující platové ohodnocení bez omezení horní hranice (záleží jen na Vás)
Zázemí perspektivní společnosti s tradicí již od roku 1998
Možnost cestovat na studijní cesty. Poznejte destinace, které pak můžete z vlastní zkušenosti klientům nabídnout
A ještě je tu řada zaměstnaneckých benefitů

Další informace

DŮLEŽITÉ INFORMACE NA ZÁVĚR
Pracovat budete v Praze 3, ulice Chrudimská (u stanice metra Flora).
Standardní pracovní doba dle dohody především v rozmezí otevíracích hodin pondělí - pátek mezi 9,00 hod a 18,00 hod.
Nabízíme práci na plný úvazek, nebráníme se však ani možnosti zkráceného pracovního úvazku.
Nástupní termín může být hned nebo později - záleží na tom, jak se domluvíme.
Pokud splňujete výše uvedené požadavky a pozice Vás zaujala, zašlete, prosím, svůj životopis spolu s Vaší fotografií.

Informace o pozici

  • Superzajezdy.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český; Anglický/Německý - základní znalost
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 3