Nabídka práce > Kurýr / rozvoz jídla po Praze

Kurýr / rozvoz jídla po Praze

Náplň práce

Dobrý den,

Nabízím brigádu na pozici kurýra na rozvoz jídla po Praze.

Požadavky

~10% z celkového týdenního výdělku
~ dostatečně mobilních dat v telefonu
~ potravinářský průkaz
~ nejlépe mít chuť si vydělat příjemné peníze

Nabízíme

~ Průměrně až 210kč/hodinu (odvíjí se to od toho jak je kurýr rychlý) - týdenní výplata na účet či hotově
~ volitelnost směn (dle domluvy, min. 25 hod./týden)
~ férové jednání
~ možnost si vybrat dopravní prostředek dle libosti a možností
~ zapůjčení elektro-kola, či elektro-skútru

Další informace

Pokud-li máte zájem volejte na tel. číslo +420 731 040 775 nebo pište zprávu na Whatsapp a ozvu se ihned jakmile to bude možné.

Informace o pozici

  • Jakub Sedláček
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Nezáleží
  • Plat: 140-210kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: ~ volitelnost směn (dle domluvy, min. 25 hod./týden) ~ férové jednání ~ možnost si vybrat dopravní prostředek dle libosti a možností ~ zapůjčení elektro-kola, či elektro-skútru
  • Vhodné pro: Kohokoliv, řidiče skupiny B
  • Místo pracoviště: Praha