Nabídka práce > Obchodní manažer/ka

Obchodní manažer/ka

Náplň práce

- Aktivní prodej produktů a služeb
- Vedení obchodních jednání s klienty
- Zpracovávání individuálních nabídek dle potřeb zákazníka
- Pravidelný reporting, účast na poradách a školeních

Požadavky

- Středoškolské vzdělání
- Příjemné a profesionální vystupování
- Silná orientace na potřeby zákazníka
- Spolehlivost, samostatnost
- Ochota učit se novým věcem
- Základní znalost MS Office

Nabízíme

- Možnost stát se součástí zcela nového projektu, podílet se na rozvoji a expanzi úspěšné společnosti
- Fixní plat, bonusy za splněná kritéria
- Osobní a kariérní růst
- Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
- Flexibilní pracovní dobu
- Motivační soutěže

Další informace

MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku zahájila svou činnost na českém trhu v říjnu 1992. Je dceřinou společností MetLife, Inc., která patří ve světě pojišťovnictví ke špičce a poskytuje tak společnosti cenné zázemí. MetLife nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového, investičního životního a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a které jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií. Více informací najdete na stránkách www.metlife.cz

V MetLife podporujeme rovné příležitosti se záměrem přilákat, udržet a maximalizovat výkon rozmanité a inkluzivní pracovní síly. Politikou společnosti MetLife je zajistit rovné pracovní příležitosti bez diskriminace nebo obtěžování na základě rasy, barvy pleti, náboženství, pohlaví (včetně těhotenství nebo s ním souvisejících zdravotních problémů), sexuální orientace, pohlavní identity nebo projevu, věku, zdravotního postižení, národnosti, manželského nebo civilního partnerství, genetických informací, občanství nebo jakékoli jiné charakteristiky podle práva. Snažíme se hledat ty nejlepší kandidáty na všechny pozice a rozmanitá škála uchazečů rozšíří řadu našich zaměstnanců tak, abychom toho dosáhli.

Informace o pozici

  • MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40 000 - 80 000Kč/ měsíc
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL