Nabídka práce > Lékař/ka chirurgie

Lékař/ka chirurgie

Náplň práce

Práce v zavedené ordinaci chirurgie na Poliklinice Prahy 7, běžný provoz ambulantní ordinace podpořený návaznými odděleními polikliniky. Možnost celého i zkráceného úvazku, úprava ordinačních hodin dle potřeby lékaře.

Požadavky

VŠ a způsobilost lékaře v oboru chirurgie, profesionální přístup, komunikativnost a vstřícný postoj k pacientům a kolegům, schopnost týmové spolupráce s jinými potřebnými specialisty Polikliniky

Nabízíme

• zavedenou a vybavenou ordinaci v centru Prahy – Praha 7
• jednosměnný provoz, možnost zkráceného úvazku, rozložení ordinačních hodin podle potřeb lékaře
• přátelský kolektiv a zázemí Polikliniky Městské části Praha 7
• dobré platové ohodnocení
• 5 dní placeného volna – tzv. „sick days“
• 5 týdnů dovolené, stravenky, FKSP
• placené volno na vzdělávací akce
• možnost služebního bytu v centru Prahy

Informace o pozici

  • Poliklinika Prahy 7
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: 5 dní placeného volna – tzv. „sick days“, 5 týdnů dovolené, stravenky, FKSP, placené volno na vzdělávací akce, možnost služebního bytu v centru Prahy
  • Místo pracoviště: Praha 7 - Holešovice