Nabídka práce > Asistent/asistentka e-shopu

Asistent/asistentka e-shopu

Náplň práce

Příjem a vyřizování objednávek z e-shopu; Komunikace se zákazníky; Práce s PC a administrativní činnost (fakturace, evidence zakázek aj.); Balení zboží a jeho příprava k expedici.

Požadavky

Trestní rejstřík bez záznamu; Pečlivost a důslednost; Dobré komunikační dovednosti, základní znalost práce na PC (MS Office); zodpovědnost, cílevědomost a samostatnost, vysoké pracovní nasazení. Znalost outdoorového a military vybavení - výhodou.

Další informace

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: info@army-surplus.cz Kontaktováni budou vybraní uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu jednání.

Informace o pozici

  • Marcela Jarolímová
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: od 19 700 Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zvláštní prémie, odměny
  • Vhodné pro: Zdravé osoby
  • Místo pracoviště: Přerov