Nabídka práce > Administrativní pracovník - back office

Administrativní pracovník - back office

Náplň práce

• tvorba podkladů, zpráv a reportů
• přímá komunikace a spolupráce s dodavateli
• příprava tourplánů pro naše instalační týmy
• dohlížet, aby v kanceláři nechybělo nic, co je pro plynulý chod potřeba
• uvádění návštěv a obchodních partnerů

Požadavky

• pečlivost, samostatnost a spolehlivost
• zkušenost minimálně 1rok na obdobné pozici
• důslednost – svěřené úkoly je třeba dotahovat do konce
• smysl pro pořádek
• uživatelskou znalost práce s MS Office
• komunikativnost a příjemné vystupování
• řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme

• jistoty stabilní zavedené firmy
• mladý a rodinný kolektiv
• pravidelnou pracovní dobu po – pá
• 20 dnů dovolené + 20 dnů homeoffice
• mobilní telefon
• notebook
• práci na zajímavých projektech partnerů typu Samsung, JTI, Žabka, Alza….

Další informace

• Jste komunikativní, pracovitý a máte chuť se dále rozvíjet?
• Excel tabulka pro Vás není cizí slovo?
• Máte zodpovědný přístup k práci a nic pro Vás není problém?
Pokud jste 3x odpověděli ANO, hledáme právě vás!

Informace o pozici

  • Mawella production agency s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk výhodou, není podmínkou
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 20 dnů home office
  • Místo pracoviště: Praha 9