Nabídka práce > SPECIALISTA NA ŽIVOT - KONZULTANT

SPECIALISTA NA ŽIVOT - KONZULTANT

Náplň práce

Do nového projektu americké pojišťovny MetLife hledáme obchodní zástupce na pozici junior konzultant. Jedná se o netypickou nabídku na pozici obchodníka s fixním měsíčním příjmem 40 tisíc Kč + provizní odměňování.

KDO JE METLIFE?

Největší pojišťovna na světě, která působí na trhu 150 let a pečuje o 100 miliónů klientů ve více než 50 zemích světa. V žebříčku Forbes Global zastává 46. místo největší společnosti světa.

Požadavky

CO POŽADUJEME?

• Středoškolské vzdělání s maturitou.
• Výborné komunikační schopnosti.
• Tvořivost, mladistvou energii, píli.
• Živnostenský list.

Nabízíme

CO NABÍZÍME?

• Můžete být u zrodu zcela nového projektu a odstartovat kariéru.
• Zázemí největší americké pojišťovny světa.
• Flexibilní pracovní doba a nadstandardní odměňování.
• Super šéfová a tým!

Další informace

JSTE PŘIPRAVENI ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT?

• Pošlete životopis na petra.cinkanova@zp.metlife.cz.

Budu se těšit!

Informace o pozici

  • MetLife
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40 000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Provize z prodeje, bonusy, motivační soutěže.
  • Vhodné pro: Absolventy i zkušené obchodníky.
  • Místo pracoviště: Praha