Nabídka práce > Montážník ve výrobě

Montážník ve výrobě

Náplň práce

Práce v montáži modulárních staveb

Požadavky

ukončené vzdělání nejlépe technického směru (není podmínkou)
manuální zručnost
aktivní a odpovědný přístup k práci
spolehlivost, schopnost týmové práce
vhodné i pro absolventy bez praxe

Nabízíme

zázemí stabilní nadnárodní společnosti a jistotu výplaty mzdy
motivující finanční ohodnocení a pravidelné roční navýšení mzdy
13. plat
5 týdnů dovolené
Příspěvek na dopravu ve výši až 3.000 Kč měsíčně
příspěvky za odpracovanou dobu již od 1.roku ve společnosti
příspěvek na stravování ve výši 75 Kč/den
zvýhodněné telefonování pro celou rodinu
příspěvek při svatbě zaměstnance a narození dítěte
možnost příspěvků na penzijní/životní pojištění
nepřetržitá odborná asistenční služba ELA pro zaměstnance a rodinu
příležitost pro rozvoj, individuální přístup k pracovníkům
možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
Nástup ihned, nebo dle dohody

Informace o pozici

  • ALGECO s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Staré Město