Nabídka práce > Stavební dělník/Zedník

Stavební dělník/Zedník

Náplň práce

Výstavba rodinných domů: realizace základových desek; standardní stavební činnost - zednické práce, přípravné a dokončovací práce; práce v menším pracovním týmu

Požadavky

Fyzická způsobilost a zdatnost pro práci na stavbě; časová flexibilita; pracovitost, svědomitost a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme

Motivační ohodnocení a bonusy podle výsledků
Práce po celý rok bez výrazných sezónních výkyvů
Podpora osobního rozvoje – kurzy, školení
Slušný a férový přístup
Stabilita a kultura rodinné firmy působící v oboru již 20 let
Dodržujeme pracovní týden - víkendy volné

Informace o pozici

  • Stavitelství Trynkl
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 35000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: motivační ohodnocení a bonusy; práce po celý rok; podpora osobního rozvoje – kurzy, školení; slušný a férový přístup; stabilita a kultura rodinné firmy působící v oboru již 20 let; dodržujeme pracovní týden - víkendy volné
  • Místo pracoviště: Proseč u Skutče