Nabídka práce > Externí správce webu - brigáda z domova

Externí správce webu - brigáda z domova

Náplň práce

Hledáme nového aktivního člena do našeho týmu správy obsahu několika webů zaměřených na cestování a prodej zájezdů, jejich optimalizaci a vylepšení.

◘ Budeš přidávat hotely do nabídky - “plnit naše regály” - přiřadit k hotelu popis a fotky.
◘ Pracujeme s více než 13 mil. zájezdů, proto budeš muset obsah aktualizovat, aby klienti měli přístup k těm nejčerstvějším informacím.
◘ Řadu textů máme v záloze, ale je potřeba je zkontrolovat a opravit chyby.
◘ Čas od času je třeba stránky otestovat či doladit jejich funkce.
◘ Pravidelně se sejdeme na online meetu, kde probereme vše potřebné i nepotřebné.

Jak si představujeme nového člena týmu?
◘ Počítač a internet je tvůj dobrej kámoš
◘ Cestování ti není cizí
◘ Puntíčkář/pečlivka - ani malý nedořešený detail ti nedá spát

Požadavky

◘ Perfektní znalost českého jazyka – gramatika
◘ Logické a analytické myšlení
◘ Chuť se učit a posouvat se kupředu - u nás je stále něco nového!
◘ Samostatnost - budeš pracovat z pohodlí domova

Nabízíme

◘ Spolupráci v přátelské týmu a neformální atmosféře
◘ Práce z pohodlí domova na vlastním počítači – nutné připojení k internetu a mikrofon, nebo v našich útulných kancelářích na Vinohradech (metro Flóra)
◘ Flexibilní pracovní dobu - ty se rozhodneš v kolik, kdy a jak dlouho chceš pracovat
◘ Získání zkušenosti a referenci z internetového prostředí
◘ Prostředí ekonomicky stabilní společnosti
◘ Práce na částečný úvazek (DPP) případně externí spolupráce s dodavatelem na ŽL
◘ platové ohodnocení 120 –150 Kč/hod.
◘ nástup ihned!

Další informace

Jak začít?
◘ Pošli nám svůj životopis a motivační dopis - my jsme o sobě už řekli dost, teď je řada na tobě!
◘ Pokud usoudíme, že právě ty budeš ten koho hledáme - zavoláme ti
◘ Lépe se poznáme online či osobně
◘ Práci si vyzkoušíte
◘ Jestli budeme oboustranně spokojeni, plácneme si!

Informace o pozici

  • Tadeáš Adámek
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: 120 - 150 kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty VŠ i SŠ, Rodiče na MD, ZTP
  • Místo pracoviště: Celá ČR