Nabídka práce > Finanční konzultant(-ka) / realitní specialista(-tka)

Finanční konzultant(-ka) / realitní specialista(-tka)

Náplň práce

Jsme jednou z největších poradenských společnosti na českém i slovenském trhu v oblasti financí a realit. Od roku 1998 jsme získali na českém trhu důvěru více než 640 000 klientů a služby poskytujeme také firmám. Pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí. Přitom efektivně propojujeme nabídku finančních, realitních a bankovních služeb.

Zajímá Vás svět financí a realit? Stereotyp v práci není Vaším snem? Máte zájem o svůj osobní rozvoj a chuť se mu aktivně věnovat? TO VŠE VČETNĚ SKVĚLÉHO TÝMU KOLEGŮ NA PRACOVIŠTI VÁM NABÍZÍME!
JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?
- Akvizice nových klientů
- Pravidelná komunikace se stávajícími klienty za účelem aktualizace a rozšíření jejich portfolia o naše další služby
- Zajišťování realitních obchodů (náběr, inzerce, prohlídky, realizace,…)
- Komunikace se zájemci o koupi nemovitosti
- Příprava podkladů pro jednání s klienty
- Komunikace s obchodními partnery a úřady (banky, pojišťovny, stavební úřady,…)

Požadavky

HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNÍ, KTERÝ:
- Má dobré komunikační dovednosti
- Je spolehlivý, důvěryhodný a odolný vůči stresu
- Dosáhl minimálně středoškolského vzdělání s maturitou
- Má chuť se stále učit novým věcem a pracovat na sobě
- Chce podnikat a pracovat sám/a na sebe – Živnostenský list
- Vlastní řidičský průkaz skupiny B
- Je týmový a vytrvalý

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍME?
- Prověřený systém práce s možností rozvoje vlastního podnikání
- Ohodnocení odpovídající zkušenostem, schopnostem a obchodním výsledkům
- Příspěvek na automobil, asistenta / asistentku, kancelář
- Důkladné zaškolení
- Firemní dovolené, teambuildingy, firemní kouč, společenské akce
- Certifikace a vzdělání v rámci zaškolení (financováno firmou)
- Zázemí stabilní společnosti a skvělý tým kolegů s praxí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka? V tom případě reagujte na inzerát a budeme se těšit setkání s Vámi!

Informace o pozici

  • Radek Opočenský - Broker Consulting a.s.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL