Nabídka práce > Učitel/ka / průvodce do soukromé školky

Učitel/ka / průvodce do soukromé školky

Náplň práce

Hledáme učitele/ku / průvodce do soukromé školky Živé učení Pálava, z.s.
Nástup možný od září 2022 nebo po dohodě dle Vašich možností.
Jedná se o práci id. na 3 dny v týdnu, vždy od 8:30 do 16 hod. Lze se však dohodnout individuálně na delší nebo kratší úvazek, dle Vašich možností. Plat 200Kč/hod.
Hledáme otevřeného učitele/ku / průvodce s dostatkem energie a přirozenou láskou k dětem. Pedagogické vzdělání je výhodou, i když ne hlavním kritériem. Hledáme zejména otevřenost, dostatek chuti a tvořivosti. Schopnost improvizace a vytváření vlastního programu.
Jsme škola a školka sdružující děti v domácím vzdělávání, fungující od roku 2019. Aktuálně sdružujeme 30 dětí ve třech věkově rozdělených skupinách. Cílem našeho projektu, je vytvořit prostředí, kde děti mohou být samy sebou, hrát si a učit se intuitivně, přirozeně s respektem k sobě i ostatním. Každé dítě má možnost vyvíjet se ve vlastním tempu i naladění, bez nutnosti hodnocení, známkování, srovnávání a zatěžování domácími úkoly. Více informací naleznete na www.ziveucenipalava.cz

Požadavky

CO BEREME JAKO VÝHODU PŘI ROZHODOVÁNÍ?
• pedagogické vzdělání nebo právě probíhající studium
• certifikáty z kurzů moderní pedagogiky
• praxe v alternativních výukových metodách. Na konkrétním alternativním zaměření nezáleží (věříme, že podstatný je samotný láskyplný, zkušený a motivující přístup)
• znalost cizího jazyka
• znalost práce s vnitřní motivací
• chuť učit venku v přírodě
• individuální přístup ke každému dítěti na základě respektujícího přístupu či intuitivní pedagogiky
• znalost práce ve skupinách - projektové vyučování, kruhový systém, komunitní kruh apod.
• chuť učit se novým věcem
• být součástí komunity rodičů a aktivně s nimi spolupracovat

Nabízíme

CO NABÍZÍME?
• individuální pracovní úvazek dle Vašich časových možností 1 až 4 dny v týdnu.
• Zdravé obědy a svačiny v ceně 30Kč/denně
• možnost rozvíjet se - placené kurzy
• rodinné prostředí - výuka probíhá ve velkém rodinném domě se samostatnými výukovými prosto¬ry. Dále máme k dispozici plně vybavenou keramickou dílnu (hrnčířské stoly, pec apod.), poly¬technickou dílnu, výtvarnou dílnu, skleník, zeleninové záhony, edukativní zahradu s venkovní učebnou a terasou, vrbovou chýší, vyvýšené záhony, čmelíny, ještěrkoviště apod. K dispozici je soukromá louku, jurta, krytá terasa se saunou a celé krásné okolí přímo pod Pálavou.
• přátelský tým profesionálů ochotný pomoci
• široká komunita rodičů pomáhající s provozem
• možnost využívání prostor školy po 16.00 hod. pro soukromé aktivity průvodců (lektorů) nebo jejich kurzů
• možnost osobního růstu v živém a motivujícím prostředí

Další informace

Zasílejte, prosím, Vaše životopisy a motivační dopisy nebo nás přímo kontaktujte na tel. 603270707 nebo emailu info@ziveucenipalava.cz.

Pozice je vhodná jak pro absolventy, důchodce i rodiče na mateřské dovolené.

Informace o pozici

  • Živé učení Pálava, z.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 200,-Kč-/hod
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Pozice je vhodná jak pro absolventy, důchodce i rodiče na mateřské dovolené.
  • Místo pracoviště: Klentnice