Nabídka práce > Pohodová brigáda na promo stánku: PRAHA | nástup možný ihned

Pohodová brigáda na promo stánku: PRAHA | nástup možný ihned

Náplň práce

Rozšiřujeme tým pro sběr podpisů - podpora kandidáta na prezidenta, práce v terénu na stáncích - o dalších cca 20 brigádníků nejen v centru Prahy. Týmy na stánku: 2 - 4 brigádníci.

Požadavky

Podmínkou je komunikativnost, aktivita, výborná znalost češtiny.
V případě zájmu napište koordinátorovi na e-mail: michal-kadlec@centrum.cz, zašlete prosím všechny potřebné informace, viz níže. Vybraným zájemcům co nejdříve odpovíme.
- jméno a příjmení
- věk
- telefon
- časové možnosti docházky na brigádu
- zkušenosti, pokud již nějaké máte (nejsou podmínkou)
+ přiložit fotografii obličeje a celé postavy

Děkujeme.

Nabízíme

Odměna: 80 Kč za podpis, u začátečníků jsou výsledky v průměru 2-5 podpisů za hodinu přímo na promo stáncích. Směny dle domluvy, časově cca 6-8h směna. Možnost volby směn pondělí až neděle. Vhodné nejen pro studenty, lze domluvit ranní i odpolední dobu.

Informace o pozici

  • ProfiMerch / Pitwin
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český nutností
  • Plat: 160-400 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, aktivní seniory, pro každého komunikativního člověka