Nabídka práce > referent majetkové správy

referent majetkové správy

Náplň práce

V oblasti Smlouvy, Objednávky a Žádanky, pro Finanční úřad pro Královéhradecký a Pardubický kraj včetně jejich územních pracovišť, v ekonom. inform. systému provádí zajištění technické podpory.

- Zajišťuje evidenci smluv a jejich dodatků, inflačních doložek, výpovědí a komunikaci se smluvními partnery.

- V rozsahu stanoveném interním aktem řízení poskytuje veškeré podklady pro uveřejňování smluv dle Zákona o registru smluv a zasílá žádosti k uveřejňování těchto smluv na Generální finanční ředitelství.

- Zajišťuje evidenci a zadávání veřejných zakázek malého rozsahu (VZMR) i evidence v Národním elektronickém nástroji (NEN).

- Připravuje podklady k uzavření smluvních vztahů.

-Spolupracuje na evidenci VZMR.

- Kontroluje správnost údajů v aplikaci Centrálního registru administrativních budov (CRAB).

-Vyřizuje běžnou korespondenci s dodavateli i komunikuje se zaměstnanci v rámci organizace (GFŘ).

Požadavky

Vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (nejlépe ekonomického směru),

- aktivní znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook),

- schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost,

- znalost zákona č. 340/2015 Sb., Zákon o registru smluv, v aktuálním znění, výhodou,

- znalost zákona č. 134/2016 Sb., Zákon o zadávání veřejných zakázek, v aktuálním znění, výhodou,

- odpovědnost,

- psychická odolnost,

- dobrý písemný i ústní projev,

- analytické myšlení,

- bezúhonnost, svéprávnost, potřebná zdravotní způsobilost.

Nabízíme

- místo výkonu: Hradec Králové

- platové zařazení: platová třída 9

- předpokládaný den nástupu: 3.10.2022

- pracovní poměr v režimu zákoníku práce obsazení pracovního místa na dobu určitou, a to po dobu mateřské a rodičovské dovolené
- stabilní zaměstnání ve státní správě

- možnost dalšího zvyšování odborné kvalifikace

- pružná pracovní doba

- 25 dní dovolené

Další informace

internetová stránka pro zobrazení inzerátu: https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/verejne-informace/nabidka-zamestnani/app/detail/8626817

Informace o pozici

  • Generální finanční ředitelství
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: výhody plynoucí z kolektivní smlouvy, 5 dní volna z důvodu zdravotní indispozice, příspěvek na stravování, příspěvek z FKSP a další zaměstnanecké benefity
  • Místo pracoviště: Hradec Králové