Nabídka práce > Prodejní asistent(ka) v Ráji mazlíčků Cheb

Prodejní asistent(ka) v Ráji mazlíčků Cheb

Náplň práce

Mladá moderní firma Ráj mazlíčků s.r.o. přijme do svého týmu kolegy na nově vznikající pobočku v samém centru města Chebu.

Víme, že zvířecí pohled umí promlouvat tím nejkrásnějším jazykem a jen pravá láska je přiměje vrtět ocáskem. A my víme, jak na to.

Jsme parta srdcařů, co svou práci milují. Bude to i Tvá práce snů? Živá zvířátka sice neprodáváme, protože jsme toho názoru, že do klecí v obchodech nepatří, ale denně jich přijde na návštěvu spousta. A právě Ty jim poradíš ty nejlepší vychytávky z našeho sortimentu.

Požadavky

Ideální uchazeč je podle nás především komunikativní a spolehlivý. Vše ostatní Tě dokážeme naučit. Naše firma jde udržitelným směrem a pokud se o tuto oblast zajímáš, bude to pecka.

Další plusové body dáváme za:
-min. uživatelská znalost práce na PC
-znalost správy sociálních sítí
-cit pro design
-empatie, vřelost, samostatnost
-znalosti v oblasti domácích mazlíčků
-obchodní/prodejní talent
-německý jazyk

Nabízíme

My Ti na oplátku nabízíme skvělé pracovní prostředí, bezvadný kolektiv, šéfa kliďase a motivující ohodnocení! Mzda se skládá z fixní složky, kterou máš jistou a odměnou z každé účtenky ještě k tomu.

Další informace

Nabízíme HPP, zkrácené poměry i DPP/DPČ dle domluvy. Naše účetní se snaží maximálně hledět na Tvé potřeby! :)

Informace o pozici

  • Ráj mazlíčků s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované jazyky: NJ výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dle dohody
  • Vhodné pro: milovníky domácích mazlíčků
  • Místo pracoviště: Cheb